Logo

Úvodní strana » Aktuálně

aktuáLNĚ:

Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat ve středu 7.června od 17:00 hodin ve třídě červená pastelka. Prosíme Vás o účast bez dětí. Na schůzce obdržíte potvrzení o přijetí dítěte.

Letní prázdninový provoz pro přihlášené děti proběhne v MŠ Bendova, kde si pronajmeme třídu Motýlci. V naší MŠ  bude v létě probíhat rekonstrukce topení. Platbu za stravné je potřeba uhradit do 20.6. na účet školní jídelny MŠ Bendova. Pokyny k platbám obdrželi rodiče přihlášených dětí písemně, školné se hradí na účet naší MŠ, stravné na účet školní jídelny MŠ Bendova. S dětmi budou naše paní učitelky, pro omluvy během léta používejte telefonní číslo na modrou pastelku- 797 971 012

 

ŠKOLNÍ VÝLET ZVÍŘÁTKOV:

V pondělí 19.6. jedeme na celodenní výlet na farmu Olešná u Hořovic.

Program: prohlídka a seznámení se zvířaty a jejich zvláštnostmi, krmení zvířat, dílnička, hry.

Sraz: do 7:30 hodin ve školce, pro opozdilce upřesňujeme, že odjíždíme od Manty nejpozději v 8:00 hodin. Není vhodné jít děti doprovázet k autobusu, protože všichni rodiče tuto možnost nemají. Buďme k jejich dětem ohleduplní.

S sebou do batůžku: pití v těsnící lahvi, jídlo na celý den -2 x menší svačina, 1 x oběd

(ideální je ovoce, zelenina, obložený chléb,rohlík se sýrem, sušenka atd., stravu tento den budete mít odhlášenou. Prosíme o vhodné potraviny, žádné čokolády, které se mohou rozehřát, nevhodné tvrdé bonbóny a jogurty)

Návrat: cca po 15. hodině, podle dopravní situace. Vyzvednout si můžete ratolesti i přímo u autobusu před školkou.

Prosíme o vhodné pohodlné oblečení a kloubouk proti slunci. Pokud bude slunečno, je vhodné namazat doma ráno děti opalovacím krémem, v případě možnosti deště dětem dejte do batůžku pláštěnku.

Pokud dítě potřebuje Kinedryl proti nevolnosti v autobusu, prosíme nahlásit nejpozději v pátek 16.6.  a podepsat souhlas s podáním léku.

Autobus je vybaven bezpečnostními pásy, řidič prověřen. Hradí Spolek rodičů.

 

S PLATNOSTÍ OD 1.9.2023 JE VÝŠE ŠKOLNÉHO STANOVENA NA 640,KČ MĚSÍČNĚ. PROSÍME RODIČE, ABY SI PŘES LÉTO UPRAVILI SVÉ PLATEBNÍ PŘÍKAZY. DĚKUJEME

Plavecký kurz začíná v úterý 25.4. , 5 dětí ze žluté pastelky bude chodit ve čtvrtek s MŠ Laudova-tato skupina zahajuje 27.4. Příchod do 7:50 hodin! S sebou: do batůžku: 1 x igelitová taška na mokré věci, plavky, podepsaný ručník, pantofle na přechod k bazénu, pití v těsnící lahvi, holčičky koupací čepici. Prosíme maminky holčiček s dlouhými vlásky, aby jim je stáhly gumičkou do drdolu nebo culíku, nedávejte dětem s sebou spoustu sponek, žádné šperky a oblečení takové, které lze dobře oblékat-ne košile na knoflíky (ideálně tepláky, triko). Mýdlo děti nepotřebují, bereme s sebou společné nealergizující. Jídlo dětem také nedávejte, máme s sebou  svačinu. Děkujeme za spolupráci.

Přípravný kurz Těšíme se do školy pro děti zapsané do ZŠ Jana Wericha začíná v úterý 25.4. Pedagogové ZŠ si děti vyzvednou ve školce před 14.hodinou, rodiče si osobně děti vyzvednou od vyučujícího před základní školou v 15:45 hodin. Do školky se už děti nevracejí! Kurz proběhne 8x, vždy v úterý-25.4.-13.6. Ze školky děti dostanou svačinu. Připomínáme, že v úterý budou mít děti plavání(termín nelze změnit) i přípravný kurz v ZŠ, proto je potřeba zajistit dostatečně velký batůžek, kam se vejdou mimo potřeby na plavání i bačkorky do školy.

Podpora na zmírnění dopadů inflace:

 

Milí rodiče, prosíme Vás o důsledné zavírání branky na petlici, stále zůstává otevřeno. Jde o bezpečnost Vašich dětí. Děkujeme

Výroky dětí: perličky ze školky.docx

Projekt MŠ PASTELKA 81 je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je personální posílení našeho týmu o školního
asistenta a realizace projektového dne ve výuce.