Logo

Úvodní strana » Novinky

Novinky

Prosíme rodiče, aby si od září upravili své trvalé příkazy na úplatu za předškolní vzdělávání (školné), které je od 1.9. navýšeno na 626,-Kč měsíčně. Předškolní děti a děti s odkladem neplatí.

Děkujeme všem rodinám, které se zúčastnily výtvarné soutěže. Oceňujeme Vaše nápady a vážíme si toho, že si tolik z Vás našlo čas na společné tvoření. Každý výrobek je oceněn pohádkovou knížkou nebo časopisem Sluníčko a diplomem. Výstavu hotových prací si můžete prohlédnout po skončení besídky v průběhu května.

Prosíme rodiče dětí ze 4.odd. - zelená pastelka, aby dočasně používali telefon na některou z jiných tříd, jejich telefon  je mimo provoz, situace bude brzy vyřešena. Děkujeme za pochopení

Plavecký kurz začíná  pátek 5. dubna. Sraz ve školce nejpozději v 7:50 hodin, s sebou batůžek, igelitovou tašku na mokré věci, velký ručník nebo osušku - prosíme podepsat, plavky, holčičky koupací čepici, případně gumové pantofle na přechod k bazénu a pití. Mýdlo (nealergizující, s dávkovačem) povezeme společné pro všechny děti. Šperky nechte tento den doma. Návrat na oběd.

 


 

 

 


 

EU_MSMT_loga_banner_640px.jpg

 

 

 

 

Název projektu: MŠ Pastelka 23

Číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0003791

Zahájení realizace projektu: 1.9.2017

Ukončení realizace projektu: 31.8.2019

Délka realizace: 24 měsíců

Výše podpory: 437 750 Kč

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy 02_16_023 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Projekt je kombinací aktivit z těchto oblastí: personální podpora.

Cílem našeho projektu je personální posílení našeho týmu o školního asistenta v mateřské škole.

 

Nastavená šablona:

Školní asistent – personální podpora MŠ

Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu – školního asistenta mateřské škole. Aktivita umožňuje vyzkoušet a na určité období poskytnout větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.