Logo

Úvodní strana » Novinky

NOVINKY:

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás v současné situaci, kdy denně narůstá počet nakažených onemocněním Covid - 19. Naše mateřská škola stále zajišťuje provoz ve všech třídách, přestože vzhledem k uzavření škol museli někteří zaměstnanci zůstat doma se svými školními dětmi.

 Mateřské školy jsou v době nouzového stavu otevřeny především jako ekonomická pomoc pro zaměstnané rodiče. Proto Vás prosíme, aby každý z Vás zvážil svou rodinnou situaci a s tím spojená rizika. Nechávejte své děti ve školce pouze nezbytně nutnou dobu, v šatnách zachovávejte rozestupy a dodržujte hygienu. Chraňte sebe i nás. Někteří naši zaměstnanci jsou v rizikové skupině, ale nikdo z nich nezůstal doma. Chceme, aby Vaše děti pociťovaly současnou stresující atmosféru co nejméně.

Děkujeme mnohokrát všem zodpovědným rodičům a přejeme Vám pevné zdraví! Budeme doufat, že se brzy situace zlepší a vše bude fungovat bez nepříjemných omezení.

 

Plánované divadlo 16.10. bylo zrušeno vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci. Děkujeme za pochopení

 

Prosíme rodiče, aby sledovali aktuální informace prostřednictvím našich webových stránek. Děkujeme.

AKTUÁLNÍ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ:

* Prosíme, aby se rodiče v prostorách MŠ pohybovali v rouškách, děti jsou bez roušek. Při vstupu do budovy mají rodiče k dispozici dezinfekci na ruce.

* Do mateřské školy jsou přijímány pouze zdravé děti. Pokud se v průběhu dne u dítěte projeví známky onemocnění, budou rodiče vyzváni, aby si dítě z MŠ vyzvedli. Dítě bude do jejich příchodu izolováno od ostatních.

* Děti si po příchodu do školky hned myjí ruce, během dne je učitelkami kontrolováno důsledné dodržování  hygieny

* Připravte dětem do šatny do sáčku jednu roušku pro případ výskytu onemocnění, roušky mohou být použity i při divadelních představeních (podle aktuální situace). Roušku prosím uložte do podepsaného plastového sáčku.

* Při adaptaci je vhodné, aby s dítětem byla ve třídě přítomna pouze jedna osoba, ne celá rodina:-), děti by v kolektivu měly být pouze nezbytně nutnou dobu

* Děti se nesetkávají s kuchařkami, na jídlo a příbory nesahají, je jim podáno učitelkou, která použije jednorázové rukavice

* V celé škole platí zvýšená hygienická opatření - časté větrání, dezinfikování povrchů a hraček

* Z hygienických důvodů dětem s sebou prosím nedávejte plyšáky

 

Děkujeme Vám za ohleduplnost.

 

Prosíme rodiče, aby si s platností od 1.9.2020 upravili své trvalé příkazy na školné na částku 850,-Kč. Od 1.1.2005 dle školského zákona č. 561/2004Sb, se poskytuje vzdělávání bezúplatně v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Pokud máte předškoláka, zrušte si prosím platby školného. Děkujeme.

 

Rodiče, kteří požadují osvobození od platby školného, si zde mohou vytisknout formulář:

žádost+o+osvobození+od+úplaty+školného.docx


AKTUALIZACE ŠKOLNÍHO ŘÁDU ZDE:

 

ŠKOLNÍ ŘÁD 2020.docx

 

 

Projekt MŠ PASTELKA 64 je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu MŠ je personální posílení našeho týmu o školního asistenta.


 

EU_MSMT_loga_banner_640px.jpg